Bahigo Para Çekme

Bahigo Para Çekme

Bahigo para çekme işlemini, tıpkı para yatırma yönteminde olduğu gibi her gün, her saat yapabilirsiniz. Bu site sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yapacaktır. Elbette ödemelerde dikkat edilecek gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uygun bir şekilde ödeme talimatı vermelisiniz. Ayrıca para çekme talep formunu doğru bir şekilde doldurmak, eksiksiz bir şekilde doldurmak tamamen sizin sorumluluğunuz da bulunmaktadır.

Bahigo Para Çekme ve Ödeme Kuralları

Bahigo ödeme kuralları ile başlayalım. Bu siteden ödeme almak istiyor iseniz, önce hesap açacak, önce parayı yatıracaksınız. Yatırdığınız parayı bahis hizmetlerinde ya da yatırdığınız parayı oyun hizmetlerinde kullanacaksınız. Online hizmetlerin bir ya da birden fazlasından, minimum 1 defa para kazanma şansını elde ettikten sonra, para çekme talimatı vereceksiniz. Kendi adınıza kayıtlı olan cüzdanları kullanmak zorundasınız. Başka bir şahsın adına ve soyadına ait hesap ya da cüzdanları kullanmanız mümkün değildir. Para çekme talep formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bahigo üzerinden belirlenmiş yöntemlere uygun davranacaksınız. Belirlenmiş minimum tutarlarda para çekme talimatı vereceksiniz. Belirlenmiş maksimum tutarlarda para çekme talimatı vereceksiniz. Herhangi bir komisyon ödemeyeceksiniz. Kendi adınıza kayıtlı hesapları ya da sistemleri kullandığınız için, herhangi bir belge talebi gündeme gelmeyecektir. Ücretsiz yani komisyonsuz para çekme işlemi yapacağınızı unutmayın.

Bahigo En Düşük Ödeme Miktarı

Bahigo en düşük ödeme miktarı konusunda yöntemlere göre hareket etmektedir. Yöntemler için belirlenmiş standart değerlerin bulunduğu görülmektedir. Yatırım yöntemlerinde olduğu gibi, çekim yöntemlerinde de kart ve sanal cüzdan anlayışına yer verilmiştir. Bu siteden, paysafe kart üzerinden para çekme işlemini yapabilirsiniz. Bu siteden skrill üzerinden para çekme işlemini yapabilirsiniz. Paysafe kart ile para çekecek iseniz, çekmeniz gereken en düşük para miktarı 10 Euro olacaktır. Skrill ile para çekmeyi düşünüyor iseniz, çekmeniz gereken en düşük para miktarı yine 10 Euro olacaktır.

Bahigo Maksimum Ödeme Miktarı

Bahigo para çekme işleminde, bir de günlük olarak kullanmanız gereken azami tutar bulunmaktadır. Bahigo maksimum ödeme miktarı olarak belirlenmiştir. Her kullanıcının bu miktar dahilinde talimat vermesi gerekecektir. Tabii ki bu miktar üzerinde para kazanmış olabilirsiniz. Bu durumda son verdiğiniz para çekme talimatının saatine bakacaksınız. Son verdiğiniz para çekme talimatının üzerinden, 24 saat geçmesini bekleyeceksiniz. Paysafe kart yöntemi ile siteden bir günde, en fazla 15.000 Euro para çekme işlemini yapabilirsiniz. Skrill cüzdan üzerinden bu siteden bir günde, en fazla 1.000 Euro para çekme işlemini yapabilirsiniz.