Bahigo Para Yatırma

Bahigo Para Yatırma

Bahigo para yatırma işlemini her kullanıcı 7 gün, 24 saat boyunca yapabilir. Bir hesap meydana getirdikten sonra, bahis ya da oyunlarda kullanmak amacıyla hesaplarınıza, istediğimiz zaman para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Bakıldığında sitenin sizlere 3 farklı yöntem üzerinden destek verdiğini göreceksiniz. Site finansal departmanı tarafından, ödemeler bölümünde bu konu anlatılmıştır. Bu yöntemlerin bir ya da birden fazlasını kullanabilir, site hesaplarınıza rahat ve güvenli bir şekilde para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca promosyonlara bakıldığında, burada anlatılan yöntemlerin dışında, farklı sistemlerinde kullanıldığı görülebilmektedir.

Bahigo Para Yatırma Yöntemleri

Bahigo yatırım yöntemleri konusunda, 3 farklı seçenek üzerinden kullanıcıları karşıladığını ifade etmiştir. Bu seçenekler paysafe kart, ecopayz ve skrill olarak belirlenmiştir. 3 yöntemi de her gün, her saat kullanabilirsiniz. 3 yöntem için herhangi bir ücret ödemenize, herhangi bir komisyon ödemenize gerek yoktur. Her iki yöntemde de transfer sürecinin anında tamamlandığı görülecektir. Saatlerce beklemenize, günlerce beklemenize gerek yoktur. Oldukça hızlı hareket ettiğinizi göreceksiniz.

Bahigo En Az Yatırım Miktarı

Bahigo en az yatırım miktarı sistemlere göre belirlenmiştir. Çok çok makul seviyeler ile hizmet verildiği görülmektedir. Burada belirtilen miktarların altında yapacağınız yatırım işlemlerine, finansal departman onay vermez. Bu yüzden dikkatli davranmalısınız. Her sistem için belirlenmiş en düşük yatırım miktarı bulunmaktadır. Bu miktarlar para yatırma talep formuna mutlaka doğru bir şekilde yazılmalıdır. Altında vereceğiniz talimatların kabul edilme ihtimali olmadığını unutmamalısınız. Paysafe kart üzerinden bahigo sitesi hesaplarınıza, en az 1 Euro değerinde para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Ecopayz hesaplarınız üzerinden, bahigo sitesinde açtığınız hesaplarınıza, en az 10 Euro değerinde para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Skrill cüzdan üzerinden, bahigo sitesinde açtığınız hesaplarınıza, en az 10 Euro değerinde yatırım işlemini yapabilirsiniz. Yatırdığınız paralardan kesinti yapılmaz, anında yatırdığınız paralar hesabınıza geçer.

Bahigo Maksimum Yatırım Miktarı

Bahigo para yatırma işleminde, sistemlere göre belirlenmiş bahigo maksimum yatırım miktarı anlayışı da geçerlidir. Bu miktarların üzerinde verdiğiniz talimatların gerçekleştirilmesi gibi bir durum söz konusu olmayabilir. Bu yüzden, bu yazıyı ve bu yazıda belirteceğiniz maksimum miktarları da dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekecektir. Paysafe kart üzerinden, bahigo sitesi hesaplarınıza en fazla 1.000 Euro değerinde nakit yatırım işlemini yapabilirsiniz. Ecopayz cüzdanlarınız üzerinden bahigo sitesi hesaplarınıza, en fazla 5.000 Euro para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Skrill hesaplarınız üzerinden betlio sitesi hesaplarınıza, en fazla 1.000 Euro değerinde para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Son yatırım işleminden 24 saat geçtikten sonra, yeniden aynı maksimum değerlerin kullanımda olduğu görülecektir.