Bahigo Telegram

Bahigo Telegram

Bahigo Telegram adresi üzerinden üyelerine yardım desteği yapmayı ihmal etmiyor. Online bahis sektörüne 2013 yılında adım atan site, ülkemizde hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda sitede bulunan çeşitli dil seçenekleriyle birlikte, üyeler kendi dillerini kullanarak sitede eğlenceye doyabiliyor. Bu süreçte en çok merak edilen konulardan biri, sitenin üyeleri ile iletişime geçtiği platformlar oluyor. Bu platformlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de Telegram olarak karşımıza çıkıyor. Üyeler ile daimi iletişim halinde olmayı hedefleyen site, bu bakımdan olumlu geri dönüşler alıyor diyebiliriz. Sitenin Telegram adresi üzerinden site hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabiliyorsunuz. Bununla birlikte site içerisinde yaşadığınız herhangi bir problemi çözebilmek için Telegram hattını kullanabilirsiniz. Peki, sitenin telegram adresi üyelere ne gibi faydalar sağlıyor gelin birlikte göz atalım.

Bahigo Telegram Hattı Faydaları

Bahigo telegram hattı faydaları konusuna geçecek olursak, birden fazla faydası bulunmaktadır. Böylece üyeler site hakkında yaşadıkları tüm sorunları zaman dilimi fark etmeksizin çalışanlara belirtebiliyor. Bu hatlar sayesinde sitede olası bir sorun karşısında problemler çözülebilmektedir. Ayrıca üyeler, canlı destek hattını kullanmak istemediklerinde ayrı bir alternatif olarak Bahigo Telegram adresine yönelebiliyorlar. Çalışanlarla iletişim konusunda çeşitli alternatiflerin bulunuyor olması da olası bir yoğunluğun da önüne geçmiş oluyor. Bahigo ekibi çalışanları kısa süre içerisinde üyeler ile etkileşime geçerek en uygun cevabı gönderiyor. Bu da direkt olarak telefonunuz üzerinden sorunlarınızı halletmenize olanak oluyor. Peki, sitenin diğer destek hatları hakkında neler biliyorsunuz, gelin birlikte bakalım.

Bahigo Diğer Destek Hatları

Bahigo diğer destek hatları ile birlikte üyelerine hizmet sunmaya tam gaz devam ediyor. Site içerisinde birden fazla destek hattı bulunmaktadır. Telegram, Whatsapp ve mail adresleri üzerinden site çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. Sitenin Telegram ve Whatsapp hatları, mobil kullanıcılar tarafından revaç gördüğü için oldukça faydalı bir platform diyebiliriz. Ayrıca anasayfada bulunan destek hattı sitede aktif haldeyken tercih edebileceğiniz oldukça kullanışlı destek hatlarından biridir. Üstelik bonus kodu almak için de yine bu destek hattı kullanılıyor. Para yatırımınızı gerçekleştirdikten sonra bonus kodu almak adına sitenin destek hattına talepte bulunmanız yeterli oluyor. Bu bakımdan site çalışanlarının 7/24 hizmet veriyor oluşu, üyelerden tam puan almasını sağlıyor. Bir de bu hizmetin çeşitli mecralardan olması da, müşterilerin yüzlerini güldüren türden diyebiliriz.